آینه الکتروکرومیک

آینه های الکتروکرومیک یکی از پرکاربردترین و مفیدترین آپشنهای موجود بر روی خودروها هستند. آسایش و راحتی رانندگی در شب به کمک این آینه ها وصف نشدنی است. امروزه اکثر خودروهای روز دنیا مجهز به انواع این آینه ها هستند. 

یکی از مشکلات رانندگی در شب، نور خودروهای دیگر است که سبب محدودیت در دید و خستگی چشمهای راننده می گردد. مثلاً هنگامی که به دلیل حرکت خودروی پشت سر با نور بالا و یا تنظیم نبودن نور پایین آن در شب، نور حاصله از طریق آینه وسط مستقیماً به چشم راننده تابیده و سبب کاهش دید نسبت به جلو و خستگی زودرس چشم در حین رانندگی می گردد.

آینه الکتروکرومیک  راه حلی برای پایان دادن به این مشکل است. بدین نحو که در شبها به محض تشخیص نور مزاحم از پشت سر توسط سنسورها و میکروپروسسور موجود در آینه، سطح شیشه آینه بطور اتوماتیک تیره شده و از بازتاب نور به چشم راننده می کاهد و پس از برطرف شدن نور مزاحم، دوباره به حالت طبیعی باز می گردد. بدین ترتیب راننده در شب، قادر به دید بهتر نسبت به جلوی خودرو بوده و از آرامش بیشتری در رانندگی برخوردار خواهد بود.

 

در برخی مدلها این آینه دارای این قابلیت است که در هنگام دنده عقب، تصویر از حالت تیرگی بیرون آمده تا راننده دید بهتری نسبت به عقب خودرو داشته باشد.

این آینه ها، دارای دو سنسور نور در پشت و جلوی خود می باشند. سنسور پشت آینه برای تشخیص شب یا روز بودن محیط بیرون بوده و سنسور جلوی آن برای تشخیص نور مزاحم از پشت سر راننده است. یک میکروپروسسور در داخل آینه، دایماً درحال پردازش مقدار نور بوده و عکس العمل مناسب را در موقعیت مناسب بر روی آینه نشان می دهد.

 

فیلم زیر عملکرد آنرا به خوبی توضیح می دهد:

تعرفه ها

برای تهیه و خرید کالای موردنظر به فروشگاه آنلاین مراجعه فرمایید.

  اقلام
هزینه (تومان)
موجودی
 زمان نصب
 توضیحات
   آینه  الکتروکرومیک
550،000

420،000

بلی

این آینه بصورت استوک اصل و بدون قاب سنسور نور و باران می باشد.

دارای دو سنسور نور یکی در پشت آینه برای تشخیص روز یا شب محیط بیرون و و یکی در جلو برای تشخیص نورمزاحم پشت سر و تیره کردن آینه در هنگام شب

دارای تشخیص وضعیت دنده عقب بوده که سبب می شود در هنگام استفاده از دنده عقب برای دید بهتر، آینه از حالت تیرگی درآید.

  نصب و راه اندازی *
65،000
  1:00   

 

* نصب و راه اندازی شامل انجام سیم کشی فابریک جهت تغذیه الکترونیکی آینه و سیگنال دنده عقب می باشد. نصب پایه سربی آینه جدید بر روی شیشه خودرو به عهده مشتری است. این آینه دارای پایه سربی بزرگتری نسبت به آینه معمولی بوده و سرب پایه چسبیده شده بر روی شیشه نیز باید تعویض گردد. جهت برداشتن سرب فعلی و نصب سرب جدید می بایستی به نصابهای شیشه اتومبیل مراجعه گردد.


نظرسنجی

با مطالعه این صفحه؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

تجربیات مشتریان

این ستون حاوی نظرات مشتریان استفاده کننده از آینه الکتروکرومیک می باشد.

پیام شما

ارسال پیام

فیلد های ضروری

اطلاعات تماس شما

پیام شما

درمیان گذاشتن تجربیات خود با دیگران

چنانچه قبلاْ نزد ما آینه الکتروکرونیک بر روی خودروی خود نصب یا تهیه کرده اید، می توانید تجربیات خود را پیرامون استفاده و نحوه عملکرد آن با دیگران درمیان بگذارید. مطالب خود را ابتدا با ذکر مشخصات خودروی خود شامل نوع خودرو(206-207-206SD) و تیپ آن، نوع گیربکس(دستی-اتوماتیک)، مدل(سال ساخت) و کیلومتر کارکرد و همچنین تاریخ نصب آن شروع نمایید. بدیهی است مشخصات فردی شما نزد ما محفوظ مانده و منتشر نحواهد شد. همچنین مطالب ارسالی پس از بررسی سوابق و اطمینان از اینکه از سوی مشتریان ما ارسال شده اند منتشر خواهد شد.

فیلد های ضروری

اطلاعات تماس شما

پیام شما