چراغ نقشه خوانی

چراغ سقفی معمولی ۲۰۶ و 207i دارای دو حالت روشن شدن با بازشدن دربها و روشن ماندن دایمی می باشد که در هر دو حالت، نور آن در کل خودرو پخش می شود.

بصورت فابریک این قابلیت وجود دارد که چراغ نقشه خوانی در کنار چراغ معمولی نصب گردد. این چراغ به دو جهت راننده و سرنشین روشن شده و مستقیماْ فقط جلوی پای آنها را روشن می کند.

مزیت استفاده از آن این است که سرنشین جلو می تواند بدون کاهش دید راننده در شب بر اثر روشن کردن چراغ سقفی اصلی و روشن شدن داخل خودرو، از چراغ نقشه خوانی برای روشن کردن فقط سمت خود استفاده کند و از آن به عنوان چراغ مطالعه استفاده نماید.

برای نصب چراغ نقشه خوانی، قاب چراغ سقفی با نوع دیگری که جای چراع نقشه خوانی را دارد تعویض خواهد شد.

تعرفه ها

برای تهیه و خرید کالای موردنظر به فروشگاه آنلاین مراجعه فرمایید.

   اقلام

قیمت

(تومان)

موجودی
زمان نصب
   قاب چراغ نقشه خوانی

---

خیر  
  چراغ نقشه خوانی
---
خیر  
  نصب و راه اندازی *
25,000
  00:15

 

* در خودروهای تولید جدید که در آنها سیم کشی چراغ نقشه خوانی در دسته سیم خودرو حذف شده است، هزینه نصب و راه اندازی تعلق می گیرد که شامل انجام سیم کشی و تهیه و نصب سوکت فابریک می باشد.

درغیر اینصورت و درصورت وجود سیم کشی فابریک، نصب و راه اندازی به رایگان انجام خواهد شد.

نظرسنجی

با مطالعه این صفحه؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

پیام شما

ارسال پیام

فیلد های ضروری

اطلاعات تماس شما

پیام شما

تجربیات مشتریان

این ستون حاوی نظرات مشتریان استفاده کننده از چراغ نقشه خوانی می باشد.

درمیان گذاشتن تجربیات خود با دیگران

چنانچه قبلاْ نزد ما چراغ نقشه خوانی بر روی خودروی خود نصب یا تهیه کرده اید، می توانید تجربیات خود را پیرامون استفاده و نحوه عملکرد آن با دیگران درمیان بگذارید. مطالب خود را ابتدا با ذکر مشخصات خودروی خود شامل نوع خودرو(206-207-206SD) و تیپ آن، نوع گیربکس(دستی-اتوماتیک)، مدل(سال ساخت) و کیلومتر کارکرد و همچنین تاریخ نصب آن شروع نمایید. بدیهی است مشخصات فردی شما نزد ما محفوظ مانده و منتشر نحواهد شد. همچنین مطالب ارسالی پس از بررسی سوابق و اطمینان از اینکه از سوی مشتریان ما ارسال شده اند منتشر خواهد شد.

فیلد های ضروری

اطلاعات تماس شما

پیام شما