گرمکن صندلی فابریک

یکی دیگر از امکانات فابریک این خودرو گرمکن صندلی است. این آپشن برای آسایش بیشتر راننده و سرنشین جلو تعبیه شده و در زمستانها و هوای سرد کاربرد بسیار دارد.

صفحات گرمکن صندلی در زیر روکش صندلی بر روی سطح نشیمن و پشتی جاسازی شده و برای هر کدام از صندلیها قابل نصب است.

این خودرو بصورت فابریک نیز دارای کلیدهای گرمکن صندلی می باشد که بر روی کنسول وسط و کنار ترمزدستی بر روی قاب مخصوص به خود نصب می گردد. این دکمه ها فقط برای خاموش یا روشن کردن گرمکن کاربرد دارند.

قابلیتها

پدهای گرمکن مورداستفاده توسط ما دارای کلید کنترل تنظیم درجه حرارت نیز می باشند که می توانید به دلخواه خود، میزان گرما را تنظیم نمایید. استفاده از این نوع پدها این امکان را بوجود می آورد که با استفاده از کلیدهای همراه پدهای گرمکن بصورت مستقل بدون نیاز به استفاده از کلیدهای فابریک (که هزینه بالایی در بر خواهد داشت) این آپشن راه اندازی گردد. اینکار سبب صرفه جویی بسیار در هزینه ها نیز خواهد گردید.

بنابراین هر صندلی دارای دکمه تنظیم درجه حرارت مخصوص به خود است که با روشن کردن و تنظیم درجه حرارت هر صندلی، نشیمن و پشتی آن به میزان دلخواه گرم می شود. 

همچنین این کلیدها به جهت دارا بودن قابلیت تنظیم درجه حرارت نسبت به کلیدهای فابریک که فقط دارای حالت روشن و خاموش می باشند بسیار کاربردی تر هستند.

کاربرد

کاربرد این آپشن در فصول سرد سال است که محیط خودرو و علی الخصوص صندلیهای آن سرد است. با روشن کردن گرمکن های صندلی، بلافاصله صندلیها گرم شده و احساس آسایش و آرامش به راننده و سرنشین خواهد داد.

همچنین استفاده از این آپشن برای افرادی که از ناراحتیهایی که نشستن بر روی مکانهای سرد سبب تشدید آن می گردد رنج می برند، توصیه می گردد. مواردی همچون کمردرد و پادرد و ...

همینطور می تواند گزینه بسیار مناسبی جهت خانمهای باردار نیز باشد.

گرمکن صندلیهای عقب

درصورت تمایل این امکان وجود خواهد داشت تا گرمکن برای هر کدام از صندلیهای عقب خودرو نیز نصب گردد.

نصب گرمکن صندلی بر روی سایر خودروها

از آنجاییکه پکیج پدهای گرمکن ارایه شده از نوع یونیورسال و کامل بوده و مجهز به دسته سیم و کلیدهای مجزا به همراه خود می باشد، می توان آنرا بر روی هر خودرویی نصب نمود. با توجه به کیفیت بسیار خوب این پدها، می توانید این پدها را تهیه و آنرا بر روی هر خودرویی که داشته باشید نصب کنید.

 

نکته: اگر قصد سفارش تودوزی صندلی برای خودروی خود دارید، بهترین زمان برای تهیه پدهای گرمکن است تا قبل از نصب تودوزی و روکشها، پدها را زیر روکش صندلی نصب نمایید.

تعرفه ها


 نوع پکیج گرمکن صندلی
خودرو

هزینه تمام شده نصب پدهای گرمکن

(تومان)

 موجودی

زمان نصب

(ساعت)

یونیورسال*

(دو صندلی) 

206-206SD-207i

و تمامی خودروها

460000

بلی
2:00


  (*) منظور از یونیورسال، این است که بصورت عمومی برای صندلیهای خودرو بصورت استاندارد طراحی شده و قابل نصب بر روی هر خودرویی می باشد.

نظرسنجی

با مطالعه این صفحه؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

پیام شما

ارسال پیام

فیلد های ضروری

اطلاعات تماس شما

پیام شما

تجربیات مشتریان

این ستون حاوی نظرات مشتریان استفاده کننده از گرمکن صندلی می باشد.

درمیان گذاشتن تجربیات خود با دیگران

چنانچه قبلاْ نزد ما گرمکن صندلی بر روی خودروی خود نصب یا تهیه کرده اید، می توانید تجربیات خود را پیرامون استفاده و نحوه عملکرد آن با دیگران درمیان بگذارید. مطالب خود را ابتدا با ذکر مشخصات خودروی خود شامل نوع خودرو(206-207-206SD) و تیپ آن، نوع گیربکس(دستی-اتوماتیک)، مدل(سال ساخت) و کیلومتر کارکرد و همچنین تاریخ نصب آن شروع نمایید. بدیهی است مشخصات فردی شما نزد ما محفوظ مانده و منتشر نحواهد شد. همچنین مطالب ارسالی پس از بررسی سوابق و اطمینان از اینکه از سوی مشتریان ما ارسال شده اند منتشر خواهد شد.

فیلد های ضروری

اطلاعات تماس شما

پیام شما