درباره ما

خدمات تخصصی آپشن کروز، بر پایه تحقیقات و دانش روز الکترونیک خودرو بنا شده است. خدمات ما بر اساس تبادل دانش و تجربه چند ساله در زمینه تجهیزات الکترونیکی خودرو بین متخصصین این امر در سراسر کشور است که هم اکنون در قالب آپشنها و تجهیزات پژو 206 و 207i قابل ارایه می باشد.

اين وب سايت و خدمات آن تحت مالكيت و حمايت شركت اريفا®(ERIFA) مي باشد.

اهداف

ارایه خدماتی شایسته هر ایرانی

احترام به خواست و دیدگاه مشتری و تعامل مناسب با آنها 

 تجهیز خودروها به آخرین امکانات روز دنیا

ارایه آپشنهای فابریک و اصل


آدرس دفتر مركزي

آدرس: تهران - بزرگراه کردستات - خیابان شهید گمنام - خیابان راد افزون - پلاك   - شركت اريفا(ERIFA)

تلفن مشاور فنی :  09368046501

تلفن نوبت دهي: -  09368046501

توجه: قبل از مراجعه حضوری، هماهنگی بصورت تلفنی و تعیین وقت قبلی الزامی است! درغیراینصورت از ارایه خدمات و پاسخگویی معذور خواهیم بود. لطفا بعد از انحام کار فاکتور دریافتی را جهت ثبت گارانتی به شماره تلگرامی درون سایت ارسال فرمایید.

وقت شناسي و احترام به مشتري يكي از اركان و اصول كاري ماست. انتظار ما از شما مشتري گرامي نيز رعايت همين اصول مي باشد. لذا درصورت اخذ نوبت لطفاً با درنظر گرفتن زمان مسير به موقع تشريف بياوريد و درصورتيكه به هر علتي نمي توانيد بياييد، حتماً لغو نوبت را اطلاع دهيد. درغيراينصورت از دادن نوبت مجدد معذور خواهيم بود.

با ما هوشمندانه در تماس باشید

اگر دارای گوشی تلفن همراه با سیستم عامل اندروید یا آیفون هستید، با استفاده از برنامه های اسکن بارکد (مانند Barcode Scanner) شکل زیر را اسکن کنید تا اطلاعات تماس ما بر روی گوشی شما ذخیره شده و مستقیماً با ما تماس بگیرید.

 

تلفن: 09368046501

  تلگرام: 09211908755    

ارتباط از طریق نرم افزارهای پبام رسان:

Username: Option206