تعریف سوییچ

خودروهای 206 و 206SD و 207i مجهز به سیستم ایموبیلایزر می باشند. این سیستم به منظور بالاتر بردن امنیت خودرو می باشد.

نحوه کار این سیستم بدین صورت است که همواره کدهایی بین سوییچ و خودرو رد و بدل می گردد و درصورت یکی بودن این کدها، خودرو برای روشن شدن سوییچ را می پذیرد و در غیر اینصورت، خودرو با سوییچ مورداستفاده روشن نخواهد شد.

ممکن است مواردی پیش بیاید که بنا به دلایل مختلف، کد سوییچ از روی سوییچ پاک شده باشد و یا اصطلاحاً کد پرانده باشد و خودرو با سوییچ روشن نشود. در چنین مواقعی می بایست مجددآً سوییچ برنامه ریزی و به خودرو معرفی گردد.

و یا در مواقعی ممکن است سوییچ خودرو مفقود گردد که در اینصورت می توان سوییچی جدید برای آن ساخت و به خودرو معرفی کرد. با اینکار کلیه سوییچهای قبلی پاک شده و سوییچهای جدید مجدداً تعریف می گردد. بنابراین خودرو با سوییچ گم شده قبلی دیگر کار نخواهد کرد.

انجام کلیه مراحل فوق نیازمند دراختیار داشتن کد سوییچ خودرو است که بر روی کارتی به همراه مدارک خودرو، از کارخانه تحویل گرفته اید.

نکته مهم: درصورت خرید خودروی دست دوم، از وجود کارت کد سوییچ و دو سوییچ اصلی و یدک، اطمینان حاصل نمایید.

درصورت عدم وجود یکی از سوییچها، برای امنیت بیشتر می بایستی اقدام به تعریف مجدد سوییچ نموده تا سوییچ دیگر درصورت وجود غیرفعال گردد و خودرو دیگر با هیچ سوییچی غیر از سوییچهای دراختیار شما روشن نگردد.

درصورت دراختیار نداشتن کد سوییچ، مالک خودرو می تواند با دراختیار داشتن اصل مدارک اصالت خودرو و مدارک خود به خدمات پس از فروش ایران خودرو واقع در جاده مخصوص کرج مراجعه و نسبت به دریافت کد سوییچ اقدام نماید.

تعرفه ها

تعرفه تعریف کد سوییچ به شرح زیر می باشد:

خدمات
 خودرو

قیمت (تومان)

زمان
تعریف کد سوییچ
 206-206SD-207i 60،000
00:15

 نکته: تهیه سوییچ خام به عهده مشتری است.

نظرسنجی

با مطالعه این صفحه؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

پیام شما

ارسال پیام

فیلد های ضروری

اطلاعات تماس شما

پیام شما