شبیه ساز سنسور دوم اکسیژن

وظیفه سنسور دوم اکسیژن چیست؟

وظیفه اصلی سنسور دوم اکسیژن، چک کردن صحت عملکرد مبدل کاتالیست است و برخلاف باور عمومی، این سنسور نقشی در مصرف سوخت خودرو و یا افزایش شتاب ندارد.

نرم افزارهایی وجود دارند که با نصب آنها بر روی ECU، سنسور دوم اکسیژن بر روی خودرو فعال شده و نیاز به نصب آن می باشد. دراینصورت با وجود عدم نصب سنسور دوم و یا خطای عملکرد آن، چراغ چک بصورت دایم در صفحه کیلومتر به نشانه وجود خطا در خودرو روشن شده و خطای مرتبطی در ECU ثبت می گردد.

محل نصب

محل نصب سنسور دوم، پس از مبدل کاتالیست است که تا تولیدات اواخر سال 89 وجود داشته، ولی در تولیدات پس از اواخر سال 89 به بعد، محل نصب آن حذف شده است و دیگر امکان نصب وجود ندارد.

شبیه ساز سنسور دوم چیست؟

شبیه ساز سنسور دوم قطعه ای است الکترونیکی که به جای سنسور دوم نصب شده و سیگنالهای الکتریکی موردنیاز ECU را شبیه سازی می کند. این قطعه از لحاظ طراحی کاملاً استاندارد بوده و بصورت اتصال سوکت به سوکت و بدون دستکار در سیم کشی فابریک خودرو متصل می گردد.

به جهت قیمت بالای سنسور دوم، استفاده از شبیه ساز بسیار مقرون به صرفه است. همچنین در تولیدات اواخر سال 89 به بعد که جای نصب سنسور دوم اکسیژن بر روی خودرو حذف شده است، استفاده از شبیه ساز به جای سنسور دوم اجباری است.

خودروهای تحت پوشش

این شبیه ساز بر روی کلیه تیپها و مدلهای 206 و 206SD و 207i مجهز به موتورهای 1400cc و 1600cc قابل نصب می باشد.

تعرفه ها

برای تهیه و خرید کالای موردنظر به فروشگاه آنلاین مراجعه فرمایید.


 کالا   قیمت (تومان)
موجودی
زمان نصب

شبیه ساز سنسور دوم اکسیژن

(نسخه  3.0)

50،000

 بلی

خرید از فروشگاه آنلاین

00:05

* جهت اطلاع از شرایط سفارش انبوه (حداقل 10 عدد) تماس گرفته شود.

نظرسنجی

با مطالعه این صفحه؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

تجربیات مشتریان

این ستون حاوی نظرات مشتریان استفاده کننده از شبیه ساز سنسور دوم اکسیژن می باشد.

پیام شما

ارسال پیام

فیلد های ضروری

اطلاعات تماس شما

پیام شما

درمیان گذاشتن تجربیات خود با دیگران

چنانچه قبلاْ نزد ما شبیه ساز سنسور دوم اکسیژن بر روی خودروی خود نصب کرده و یا خرید کرده اید، می توانید تجربیات خود را پیرامون استفاده از آن با دیگران درمیان بگذارید. مطالب خود را ابتدا با ذکر مشخصات خودروی خود شامل نوع خودرو(206-207-206SD) و تیپ آن، نوع گیربکس(دستی-اتوماتیک)، مدل(سال ساخت) و کیلومتر کارکرد و همچنین تاریخ نصب آن شروع نمایید. بدیهی است مشخصات فردی شما نزد ما محفوظ مانده و منتشر نحواهد شد. همچنین مطالب ارسالی پس از بررسی سوابق و اطمینان از اینکه از سوی مشتریان ما ارسال شده اند منتشر خواهد شد. لطفاً دقت نمایید این قسمت فقط مخصوص ارسال تجربیات مشتریان استفاده کننده از خدمات مربوطه بوده و درصورتیکه می خواهید پیامی برای مدیر سایت ارسال کنید از قسمت "ارسال پیام" استفاده نمایید. درصورت عدم رعایت این مورد، پیام شما منتشر و پاسخ داده نخواهد شد. با احترام

فیلد های ضروری

اطلاعات تماس شما

پیام شما